Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Vannas piens

Vai zināt, kāpēc ēģiptiešu valdnieces Kleopatras āda vienmēr izskatījās grezni? Viņas skaistuma noslēpums ir vienkāršs – vanna ar pienu. Tieši no tās āda kļūst neparasti maiga un samtaina, bagātinās ar А, В, D, Е grupas vitamīniem, iegūst nepieciešamās olbaltumvielas, kalciju un laktozi. Pienā esošā skābe sniedz pīlinga efektu, dāvā ādai gludumu un ziedošu izskatu.

Kleopatras vanna ar pienu lieliski mitrina un pievelk ādu, veicina grumbiņu izlīdzināšanos. Lietojot to regulāri, organisms atjauninās, izzūd pigmentoze, pazūd nogurums un stress.

Kā lieto vannas pienu

Vannu piepildīt ar ūdeni (temperatūra no +35 līdz +38 grādiem) un izšķīdināt tajā sauso ķermeņa pienu (100 g). Tādai vannas lietošanai jāaprobežojas ar 20 minūtēm. Optimālais lietošanas biežums – vienu reizi nedēļā. Pēc vannas nav obligāti iet dušā un izmantot krēmu. Nepieciešamā ķermeņa kosmētika vannas pienā ir pietiekamā daudzumā. Vēlams uzreiz neizmantot dvieli, bet dažas minūtes pagaidīt, lai dabiskie komponenti iesūktos ādā. Pilnvērtīga atpūta pēc tādas brīnumainas vannas ir obligāta! Tāpēc labākais laiks procedūrai – pirms miega.

Ķermeņa piens: aromātu bums

Visu cieņu Kleopatrai – gudrā sieviete neaprobežojās tikai ar pienu un vannai pievienoja medu aromātam. Mēs piedāvājam izvēlei ķermeņa pienu ar dažādiem aromātiem:

  • nomierinoša vanna ar lavandu;
  • spirdzinoša vanna ar greipfrūtu;
  • maiga piena un šokolādes vanna balto šokolādi;
  • piena vanna hromatiskas atmosfēras radīšanai ar putukrējuma un zemeņu aromātu.


"Saules Fabrikas" Kleopatras vannas ar pienu paredzētas jebkuram ādas tipam, tāpēc droši izvēlieties iepatikušos aromātu. Vannas piena izgatavošanai mēs izmantojam tikai labākos dabīgos komponentus: vīnogu kauliņu eļļu, kukurūzas cieti, sauso govs pienu un izsmalcinātu parfīmu kompozīciju.

Tagad Kleopatras skaistuma noslēpums ir pieejams ikvienam! Pietiek tikai izmantot „Saules Fabrikas” ražoto sauso ķermeņa pienu un Jūsu āda vienmēr būs maiga kā samts

Aromāti Saules Fabrika:

Baltā šokolāde

Baltā šokolāde

Gards deserts Jūsu ādai, kura sastāvā ietilpst baltā šokolāde. Tās derīgo īpašību vidū – rētu un skrambu sadziedēšana, sausas ādas mitrināšana, pretiekaisuma efekts, ādas defektu neitralizēšana pēc furunkulozes. Vanna ar balto šokolādi uzlabo asinsrites procesus smadzenēs un dāvā neaizmirstamas sajūtas.

Svars: 250 gr.
Zemenes ar putukrējumu

Zemenes ar putukrējumu

Vilinošs zemeņu un putukrējuma aromāts, rotaļīgs noskaņojums, dzīves spēku pieplūdums un krāšņa āda pēc katras šīs „Kleopatras vannas”. Vannas pieniņa sastāvā ietilpstošā vīnogu kauliņu eļļa un piens mīkstina un baro ādu, nodrošina ideālu gludumu un samta maigumu.

Svars: 250 gr.
Lavanda

Lavanda

Maigā piena „Kleopatras vanna” ar delikāto lavandas aromātu reģenerē audus un palīdzēs atjaunot ādu. Lavandas ēteriskā eļļa kombinācijā ar vīnogu kauliņu eļļu sniegs baktericīdu un antiseptisku efektu, nomierinās un likvidēs iekaisumus. Āda tiek mīkstināta, kļūst gluda un zīdaina.

Svars: 250 gr.
Greipfrūts

Greipfrūts

Jums ir slikts garastāvoklis? Jūtat nogurumu? Ejiet piena „Kleopatras vannā” ar greipfrūta aromātu. Greipfrūta ēteriskās eļļas enerģija momentāni uzmundrinās un dos spēkus, vīnogu kauliņu eļļa mīkstinās ādu, nodrošinās tai mīkstumu un gludumu. Samtaina un zīdaina āda pēc katras piena vannas.

Svars: 250 gr.