Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Ziepju kūkas

Greipfrūts

Greipfrūts

Dzīvās jūras sāls, kakao eļļas un palmu eļļas tandēms veido greznu desertu ādai ar spirdzinošo greipfrūtu aromātu. Putojošais pīrāgs saudzīgi mitrinās ādu, mīkstinās un papildinās ar minerālu krājumiem. Apvienojumā ar citiem mūsu kosmētiskajiem līdzekļiem tas palīdzēs tikt galā ar celulītu.

Svars: 70 gr.
Zemenes ar putukrējumu

Zemenes ar putukrējumu

Nedaudz romantikas netraucēs gan rīta procedūru laikā, gan arī pirms miega. Zemeņu aromāts ar putukrējumu rada rotaļīgu noskaņojumu un izraisa patīkamas emocijas. Kakao eļļa un palmu eļļa šī pīrāga sastāvā parūpēsies par ādas mitrināšanu un barošanu, bet jūras sāls piesātinās ar minerāliem.

Svars: 70 gr.
Šokolāde

Šokolāde

Līdz ar dievīgo garšu šokolāde slavena ar unikālām derīgām īpašībām. Šis greznais šokolādes deserts pilnībā nesatur kalorijas un spēj dāvāt veselu patīkamu sajūtu buķeti, atslābināt pirms miega. Turklāt āda kļūs ļoti maiga un zīdaina, smalko šokolādes aromātu izstarojoša.

Svars: 70 gr.
Ķirsis

Ķirsis

Putojošs vannas pīrāgs ar patīkamu ķiršu aromātu radīts ar rokām un izmantojot jūras sāli un kukurūzas cieti, kā arī kakao eļļu un palmu eļļu. Šis izsmalcinātais deserts palīdzēs mīkstināt ādu un dāvās baudas maigumu. Vannošanās ar tādu kosmētisko līdzekli būs ne tikai veselīga, bet arī neticami patīkama procedūra.

Svars: 70 gr.
Melone

Melone

Krāšņs un aromātisks deserts Jūsu ādai. Šī putojošā kosmētiskā līdzekļa sastāvā ietilpst palmu eļļa un kakao eļļa, kā arī jūras sāls. Dabiskie komponenti parūpēsies par ādas skaistumu, tonizēs to, mīkstinās, nodrošinās nepieciešamo mitrināšanu un vitamīnus.

Svars: 70 gr.