Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Jūras sāls Eternal Values

Priežu pumpuri

Priežu pumpuri

Vannas jūras sāls izplata nedaudz rūgtenu skuju aromātu. Tā dabīgais komponents – skuju ekstrakts pluss dabīgie priežu pumpuri – novērš kardioloģisku saslimšanu un nervu sistēmas darbības traucējumu attīstību. Palīdzēs noņemt sāpes locītavās, minimizēt radikulīta pazīmes un atbrīvoties no ādas problēmām.

Svars: 450 gr.
Kliņģerīte

Kliņģerīte

Baktericīdu darbību, sāpju mazināšanu un aizsargbarjeras stiprināšanu dāvās jūras sāls ar kliņģerīšu ekstraktu un šī ārstniecības auga izžāvētajām ziedkopām. Neaizstājams līdzeklis rūpēm par problemātisku ādu. Ziedošs un veselīgs izskats pēc katras vannošanās nodrošināts.

Svars: 450 gr.
Kumelīte

Kumelīte

Atļaujiet dabai parūpēties pa Jūsu ādu. Neapstrādāts vannas jūras sāls ar kumelīšu ekstraktu un to žāvēto ziediņu piedevu mīkstinās ādu un noņems iekaisumus. Pēc vannas ar šo sāli sadzīst mikroplaisiņas, stiprinās ādas un organisma kopumā aizsargfunkcijas.

Svars: 450 gr.
Strutene

Strutene

Strutene ir slavena ar tādām derīgām īpašībām, kā imunitātes stiprināšana, ādas stāvokļa uzlabošana, priekšlaicīgas novecošanas procesu apturēšana. Tamlīdzīgs efekts piemīt arī sālim ar žāvētajām strutenēm un to ekstraktu. Turklāt tāds sāls būs lielisks palīgs cīņā ar ādas saslimšanām.

Svars: 450 gr.
Sunīši

Sunīši

Šī jūras sāls ar žāvētajiem sunīšiem un to dabīgo ekstraktu galvenais uzdevums – veselīga izskata piešķiršana ādai, alerģijas pazīmju likvidēšana. Pateicoties flavonoīdu, askorbīnskābes un β-karotīna saturam, piemīt pretiekaisuma, nomierinošs un mīkstinošs efekts.

Svars: 450 gr.
Nātre

Nātre

Ekstrahētais jūras sāls ar pievienotām žāvētām nātrēm un to ekstraktu normalizēs vielmaiņu ādas šūnās, bagātinās ar vitamīniem un minerāliem, parūpēsies par tās atjaunošanu. Sālim ar nātru ekstraktu piemīt nomierinoša iedarbība, tas lieliski tiek galā ar baktērijām un likvidē iekaisumus.

Svars: 450 gr.
Alveja

Alveja

Organisma apmaiņas procesu uzlabošanu, ādas mitrināšanu un barošanu, kā arī tās atjaunināšanu nodrošinās dabīgais jūras sāls ar alvejas un hibiskusrozes ekstraktu. Ja āda ir problemātiska vai sausa, tad tādam vannas sālim ar dabiskiem komponentiem vienmēr jābūt pa rokai.

Svars: 450 gr.