Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Ziepes ar striķīti

Nezināt, kā atrisināt problēmu ar pārmērīga mituma dēļ ziepju traukā izkusušām ziepēm? Izeja ir – tās ir ziepes striķītī! Vienkārši pēc izmantošanas uzkariniet tās uz āķīša, ziepes izžūs, nezaudējot savu sākotnējo izskatu. Un tās nepavisam nav visas priekšrocības, ar kurām var lepoties ziepes ar striķīti. Mēs nosauksim vēl vismaz trīs:

  • Uzlabota higiēna.
  • Ilgāks kalpošanas laiks, jo tagad Jūsu ziepes nemirks ziepju traukā ūdens uzkrāšanās gadījumā. vairs nebūs arī tādas nepatikšanas, kā kritieni, kuru laikā ziepes bieži vien sasitas.
  • Ērtība - ziepes ar striķīti ir viegli noturēt rokās. Tamlīdzīgs jaunums laikam gan iepatiksies mazajiem peldētājiem.


Funkcionālas, praktiskas, dabīgas

Vai zināt, kāds Lielbritānijā šobrīd ir vispopulārākais Ziemassvētku un Jaunā gada suvenīrs? Roku darba ziepes striķītī! To ērtību ir grūti nepamanīt, cena ir pieejama visiem, turklāt oriģinālais sniegums pārvērš ziepes greznā suvenīrā visiem dzīves gadījumiem.

Tā kā mūsu kompānijas mērķis ir dāvāt cilvēkiem skaistumu un prieku, rūpēties par veselību un piepildīt Jūsu dzīvi ar jaunām sajūtām, mēs esam izlaiduši veselu līniju ziepju ar striķīti. Mūsu ķermeņa kosmētika ir par simts procentiem dabīga, mēs nepieļaujam jebkādu konservantu izmantošanu, kuri pašlaik ir tik izplatīti kosmetoloģijā. Saules Fabrikas ziepes ar striķīti – tas ir nokrāsu kaleidoskops, dievīgu aromātu tornado, formu un no dabas pārņemtu sastāvdaļu daudzveidība. Nekādu alerģisku izpausmju, tikai bauda vannošanās laikā un krāšņa, samtaina āda pēc tās.

Ziepes ar striķīti

Ziepes ar striķītiSortiments ikvienai gaumei

Mēs esam pacentušies maksimāli ņemt vērā mūsu patērētāju gaumes, turklāt neesam aizmirsuši arī par mūsu produkcijas sastāvdaļu noderīgumu un patīkamiem aromātiem. Jums atliek tikai izvēlēties ziepes ar striķīti un saprast, cik patīkama var būt visvienkāršākā mazgāšanās vannā.

Šajā kategorijā ir vairāk kā 70 aromāti, tāpēc nebūs grūti atrast savu iecienīto. Patīk augļu un ogu aromāts? Tad Jums noteikti būs piemērotas ziepes ar striķīti: kivi, zaļais ābols, zemenes ar putukrējumu, avene, mandarīns-zaļā tēja, mango, persiks, melone un arbūzs. Patīk izsmalcināti ziedu aromāti? Izvēlieties jebkuru – vijolīte, lavanda, maijpuķīte, lotoss. Dodat priekšroku „garšīgām” aromatizētām ziepēm? Arī tāds variants atradīsies mūsu sortimentā: vaniļa, jogurts, kapučīno, šokolāde.

Atsevišķa vieta atvēlēta zīmolu aromātiem. Tā ir absolūti unikāla augstākās kvalitātes produkcija, kurai nav analogu. Izvēlieties, lietojiet un baudiet, jo mūsu dzīvē reizēm tik ļoti trūkst prieka.