Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Burbuļojošās bumbiņas

Kā atslābināties pēc piesātinātas darba dienas? Protams, vannā, kurā noteikti jāieliek burbuļojošās bumbiņas. Šie mazie geizeri satur ūdens mīkstinošus komponentus. Ja agrāk vienīgais patīkamu sajūtu avots no vannošanās bija putas vannā, tad tagad pieejams interesantāks un oriģinālāks variants.

Kā izmantot vannas bumbiņas? Vienkārši paņemiet bumbiņu un ielieciet to vannā ar siltu ūdeni. Dažās sekundēs tas sāks guldzēt un šņākt. Izšķīstot bumbiņa izplata patīkamus aromātus un piesātina ūdeni ar dziednieciskām eļļām.

Burbuļojošās vannas bumbiņas: lietošanas īpatnības

Burbuļojošo bumbiņu derīgo īpašību starpā jāuzsver:

  • pozitīvā iedarbība uz ādu, mitrināšana un mīkstināšana, pateicoties tādai dabīgai sastāvdaļai, kā vīnogu kauliņu eļļa;
  • pašsajūtas un garastāvokļa uzlabošana.


Kā pareizi lietot vannas bumbiņas? Vannošanās ilgums nedrīkst pārsniegt 20 minūtes. Šai laikā dabīgie komponenti paspēs veikt savu uzdevumu: nomierināt vai uzmundrināt, mitrināt un mīkstināt, pabarot ar vitamīniem un tonizēt. Tāpat kā pēc vannas putu lietošanas, pēc bumbiņu lietošanas jāiet dušā, nelietojot ziepes, gēlu un citus līdzekļus.

Burbuļojošās bumbiņas

Burbuļojošās bumbiņasAromātu kaleidoskops

Mūsu katalogā Jūs atradīsiet 70 dažādus burbuļojošo bumbiņu veidus, no kuriem katram ir savs komponents. Izvēlieties aromātus atkarībā no garastāvokļa un baudiet katru vannošanās sekundi.

Vēlaties iepriecināt sevi un savu ādu ar gardu augļu vai ogu aromātu? Tādiem gadījumiem mēs piedāvājam burbuļojošās vannas bumbiņas: mandarīns, mango, persiks, citruss, mellenes-kazenes, ābols ar kanēli.

Gribas kaut ko nestandarta, bet neprātīgi patīkamu un maigu? Pamēģiniet burbuļojošās bumbiņas: maigā kokvilna, šokolāde, mandele, skujas, eksotika, jūras svaigums.

Un kā būtu ar izsmalcinātiem slavenu franču parfīmu aromātiem? Mums tādas bumbiņas ir plašā sortimentā.

Saules Fabrika — vispareizākā kosmētika

Kāpēc? Viss ir ļoti vienkārši!

  • Mēs rūpīgi sastādām formulas kosmētisko līdzekļu izgatavošanai.
  • Katrs komponents iziet stingrāko kontroli attiecībā uz atbilstību visaugstākajām kvalitātes prasībām.
  • Mūsu burbuļojošās vannas bumbiņas sastāv tikai no dabīgām sastāvdaļām.
  • Sulfātu un parabēnu izmatošana netiek pieļauta.


Proti, jebkāda mūsu kosmētika nes sevī dabiskas rūpes par Jūsu ādu, dāvā tai jaunību un nevainojamu izskatu. Nezināt, kā pārsteigt savus tuviniekus svētkos? Pasniedziet viņiem kā dāvanu vannas bumbiņas. Šo mini geizeru komplekts ir universāls, jo tas patiks visiem, gan sievietēm, gan vīriešiem. Un pat bērni var priecāties par tik jautru procedūru, kā vannošanās ar burbuļojošām bumbiņām, kas izplata iecienīto šokolādes vai sulīga arbūza aromātu.