Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Jūras sāls Saules Fabrika

Hronisks nogurums, stress, galvassāpes, miega traucējumi – kāds ar to saskaras periodiski, kāds ir spiests ar to sadzīvot pastāvīgi. Bet tostarp pastāv ļoti vienkāršs un pieejams veids, kā uzlabot veselību, ienest ikdienas dzīvē krāsas un jaunas sajūtas – tas ir Saules Fabrikas Vannas jūras sāls. Tā izgatavošanai mēs izmantojam dzīvo jūras sāli, kas izveidojies dabiskā izžūšanas procesā. Nekādai termiskai vai ķīmiskai apstrādei tas vairs netiek pakļauts. Tieši tā mums izdodas saglabāt visus unikālos komponentus un īpašības.

Tikai labākais no dabas

Protams, ka jūras sāls sastāvā ietilpst ne tikai sāls, bet arī organismam nepieciešamie minerāli: mangāns, kālijs, kalcijs, magnijs, jods un fosfors. Mēs izmantojam arī ārstniecības augu ekstraktus, augu izcelsmes piedevas sausā veidā, ēteriskās eļļas, betaīnu, kas iegūts no cukurbietēm, veselu buķeti krāšņu, gardu, maigu un zīmolu aromātu. Labums no jūras sāls vannas ir acīmredzams: tā palīdz tikt galā ar depresiju un stresu, uzmundrinās, izvadīs toksīnus, dāvās veselību un skaistumu. Kā arī normalizēs arteriālo spiedienu, sakārtos nervu sistēmas darbību, atbrīvos no locītavu sāpēm, palīdzēs tik vaļā no liekajiem kilogramiem.

Kā lietot sāls vannu

Sāls vanna dos maksimālu labumu, ja tiek ievērotas speciālistu rekomendācijas. Vannošanās ūdenī ar pievienotu jūras sāli – no vienas līdz trim reizēm nedēļā. Uz katriem 80 litriem ūdens (35 – 39 grādi pēc Celsija) jāpievieno no 100 līdz 500 g sāls. Tādu vannu lieto 10 – 20 min ilgi.

Diemžēl vannas ar jūras sāli nav piemērotas visiem cilvēkiem. Kontrindikāciju vidū jāmin sirds išēmiskā slimība, psihoze dažādās izpausmē, cukura diabēts, epilepsija, tuberkuloze, sirds nepietiekamība, audzēji.

Mango

Mango


Vannas sāls aromāti

Mēs rūpējamies par to, lai katrs varētu izvēlēties sev sāli ar iecienīto aromātu. Aromātiskos vannas sāļus pārstāv četras sērijas ar dažādiem aromātiem:

  • "Mūžīgās vērtības" – priežu pumpuri, kliņģerīte, kumelīte, strutene, sunīši, alveja, nātre. Produkts ir par simts procentiem dabīgs. Pamatā ņemts neapstrādāts jūras sāls. Dziedniecisko īpašību pastiprināšanai sālim pievienoti augu ekstrakti un žāvēti ārstniecības augi.
  • "Aroma Spa" - kadiķis, propoliss, bergamote, eikalipts, salvija, lavanda, piparmētra. Jūras sāls, kurā ir bioloģiski aktīvi mikro- un makroelementi, jods, broms, kālijs, kā arī dabīgas izcelsmes ēteriskās eļļas. Sāls ir lieliski piemērots aromterapijai.
  • "Japan" – jasmīns, zaļā tēja, jūras aļģes, sakura, lotoss, Japānas roze. Jūras sāls sērija, kas izgatavota, izmantojot kukurūzas cieti un sauso pienu ādas vitaminizēšanai, mīkstināšanai un barošanai. Lieliski piemērots cīņai ar celulītu. Sāls piemērots arī ierīvēšanai pirtī vai saunā.
  • "Baby Style" – liepa, ceļmallapa, pīlādzis, nātre, kliņģerīte, sunīši. Bērniem paredzēta jūras sāls sērija. Nekādu ķīmisku piedevu, tikai dabīgi produkti: jūras sāls, ehinācijas un cukurbiešu ekstrakts. Sāls vanna palīdzēs likvidēt sausumu un maigās bērnu ādas karinājumus.
  • "Jurmala Collection" – aromāti, kas saistīti ar populārām saulainās Jūrmalas vietām.
  • "Saules Fabrika" – vairāk kā 70 dabīga neattīrīta jūras sāls aromāti jūsu saulainajam noskaņojumam.


Liela sāls krāsas un aromātu izvēle. Mūsu vannas jūras sāls dāvās neaizmirstamas sajūtas, nodrošinās relaksāciju un veselīgu ādas izskatu.