Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Kafijas skrubis ķermenim

Kafijas skrubis ķermenim – tā ir ekskluzīva, ar rokām darināta kosmētika. Tāda līdzekļa lietošana iepriecinās jūs ar rezultātu. Āda būs mīksta un pārsteidzoši maiga, gluda, gluži kā visdārgākais zīds! Dabīgā skrubja regulāras lietošanas rezultātā izdodas panākt katras šūniņas mitrināšanas un piesātināšanas ar vitamīniem efektu.

Dabīgās kosmētikas sastāvs

Brazīlijas kafijas skrubim ir sabalansēts sastāvs:

  • olīveļļa;
  • Austrālijas riekstu eļļa;
  • Šī sviests;
  • vitamīns Е.


Kafijas skrubis ķermenim

Kafijas skrubis ķermenimKosmētikas ar dabīgiem komponentiem iedarbība

Brazīlijas skrubja lietošana ļauj maigi un delikāti, bet tostarp ļoti efektīvi atbrīvot ādas segumu no mirušajām daļiņām.

Turklāt vitamīns E sastāvā ir spēcīgs antioksidants. Pateicoties tam, notiek intensīva reģeneratīvo procesu stimulācija – jaunās šūnas ātrāk atjaunojas.

Brazīlijas skrubja priekšrocības

  • Kafijas skrubis ir ideāls visu tipu ādai.
  • Sastāvā nav mākslīgas izcelsmes krāsvielu, kā arī sintētisku smaržvielu. Aromāts, kuru jūs sajutīsiet, atverot bundžiņu, ir dabīgs.
  • Produkts 100% sastāv no dabiskām sastāvdaļām.


Kā lietot kafijas skurbi ķermenim?

Uz mitras ādas uzklājiet produktu no bundžiņas, veicot apļveida kustības. Pēc tādas vieglas masāžas kārtīgi nomazgājiet līdzekli ar tekošu ūdeni. Šo vienkāršo procedūru var veikt dušā vai vannā.

Kāpēc ķermeņa kopšana ar kafijas skurbi ir tik populāra?

Pareiza sevis kopšana katru sievieti padara jaunāku un svaigāku. Dabīgās kosmētikas lietošana dod savus augļus: ķermenis pievelkas, āda mirdz.

Kafija – viens no produktiem, kas labvēlīgi ietekmē ādas stāvokli. Tās abrazīvās daļiņas, kas ir ar rokām darinātā ķermeņa skrubja sastāvā, lieliski noloba virskārtas atmirušās šūniņas. Pēc lietošanas jūs uzreiz pamanīsiet rezultātus: ādas gludums un elastība, neliels apsārtums, kas ātri pāriet.

Pēc šīs procedūras izpildes noskrubētā āda sāk elpot ar jaunu spēku. Kafijas un pārējo dabīgo komponentu kombinācija likvidē mikroskopiskās daļiņas un jebkādus netīrumus. Ādas tekstūra kļūst gludāka un cēlāka.

Lieki teikt, ka arī pati par sevi Brazīlijas kafijas skrubja uzklāšanas procedūra ir līdzīga pasakai. Jo kafijas aromāts, kas rosina un satrauc fantāziju, pavada visu procesu.

Kafijas skrubis – gludai ādas faktūrai!

Vēl viena šīs procedūras priekšrocība, kas arī nosaka tās popularitāti, - tā ir iespēja cīnīties ar tā saukto „apelsīna miziņu”. Ja regulāri veic tādu pīlingu, tad pakāpeniski izdodas sašķelt taukus un ietekmēt apmaiņas procesu paātrināšanos. Āda kļūst elastīgāka, striju daudzums pakāpeniski mazinās, tāpat kā celulīta pazīmes.

Dabīgā ar rokām darinātā kosmētika dāvās lielisku noskaņojumu, uzmundrinās un tonizēs. Katra seansa efektivitāte un derīgums ir reāli jūtams.

Kontrindikācijas

Brazīlijas kafijas skrubja lietošanai tiešu kontrindikāciju nav. Atturēties no procedūrām vajadzētu tiem, kam uz ādas ir atklātas brūces un nobrāzumi, iekaisuma procesa pazīmes. Turklāt nav ieteicams to lietot, ja vērojamas alerģiskas reakcijas uz produkta komponentiem.

Kafijas skrubis ar dabīgiem komponentiem – kosmētika, kas ļauj sasniegt labākos rezultātus. Procedūras ir patīkamas un drošas. Bet noskaņojums garantēti uzlabojas, pateicoties biezajam un piesātinātajam aromātam, kas itin kā apņem jūs no pašiem matu galiņiem līdz papēžiem!