Dabiska dabas
roku darba kosmētika

SPA maska matu stiprināšanai un augšanai

SPA maska – tā ir ideāla, dabīga, ar rokām darināta kosmētika jūsu matu skaistumam un greznumam. Tā stiprinās tos un aktivizēs cirtu augšanu. Uzmanību! Maskas lietošana īpaši ieteicama blondīnēm!

Kam vēl būtu vērts iegādāties šo matu masku?

SPA maska matu stiprināšanai un augšanai ir īsts to veselības „eliksīrs”. Indikācijas:

 • Visu tipu matu kopšana.
 • Sausu un novājinātu cirtu atjaunošana.
 • Bojājumu un lūstamības novēršana.
 • Intensīva sašķēlušos matu galiņu kopšana.

100% dabīgs sastāvs

Visi SPA maskas matu stiprināšanai un augšanai komponenti ir sabalansēti:

 • Kokosa eļļa, Šī sviests;
 • Sicīlijas olīveļļa;
 • ziemeļu smiltsērkšķu izspaidas, alveja;
 • meža medus;
 • Ceilonas kanēlis;
 • vitamīns Е.


SPA maska matu stiprināšanai un augšanai

SPA maska matu stiprināšanai un augšanaiKomponentu iedarbības uz cirtām īpatnības

Šī sviesta derīgums izpaužas jau pēc pirmās lietošanas. Mati piepildās ar makro- un mikroelementiem, kas novērš turpmāko matu galiņu šķelšanos un izkrišanu.

Pateicoties kokosa eļļai, izdodas atjaunot bojāto struktūru, kā arī sašķēlušos matu galiņus.

Sicīlijas olīveļļu ne bez iemesla sauc arī par „šķidro zeltu”. Tas ir vērtīgs komponents, kas cirtām piešķir mirdzuma efektu un piepilda tās ar spēku. Pēc SPA maskas lietošanas mati ir lieliski aizsargāti pret agresīvo vides faktoru iedarbību.

Smiltsērkšķu ekstrakts mērķtiecīgi iedarbojas uz matu sīpoliņiem. Tas uzlabo to stāvokli, kas savukārt ļauj panākt apbrīnojamu biezu un garāku matu spīdumu.

Alvejas ekstrakts palīdz piesātināt cirtas un pašu jūsu galvas ādu ar mitrumu. Tas labvēlīgi ietekmē matu atveseļošanos un augšanu, to barošanu. Notiek maiga folikulu stimulācija.

Pateicoties meža medum, izdodas iedarboties uz pašu katra mata stumbru. Tas kļūst stiprāks un blīvāks, biezāks, piepildīts ar derīgiem komponentiem.

Ceilonas kanēlis ir slavens kā lielisks dabisks antioksidants. Pateicoties īpašajām īpašībām, sastāvdaļai izdodas iedarboties uz asinsriti. Rezultātā mati iegūst vitālu enerģiju, veselīgu spīdumu un zīdaini gludu struktūru. Pēc regulāras SPA maskas lietošanas tie aug daudz ātrāk.

Vēl viens dabisks antioksidants ir vitamīns E. Tā esamība dabīgās, ar rokām darinātās kosmētikas sastāvā nepieciešama tādēļ, lai cirtas piesātinātos no iekšpuses, un frizūra iegūtu pārsteidzošu apjomu un spīdumu.

SPA maskas matu stiprināšanai un augšanai lietošanas īpatnības

Pirms procedūru ar šo SPA masku matiem kursa uzsākšanas vajadzētu pārliecināties, vai nav alerģiskas reakcijas pret komponentiem, it īpaši, medu, kanēli. Ja viss ir kārtībā, tad lietojiet ar rokām darināto kosmētiku. Tas nepavisam nav grūti!

Maska jāuzklāj mitriem matiem un vienmērīgi, ar maigām un precīzām kustībām jāsadala visā garumā no saknēm līdz pašiem matu galiņiem. Pēc tam, kad jūs to esat izdarījuši, uzlieciet speciālu kosmētisko cepurīti, bet virs tās – sausu dvieli. Pēc 45 minūtēm, maksimums stundas, izmazgājiet galvu ar siltu ūdeni, cenšoties likvidēt produkta atliekas no visām cirtām. Lietojiet Saules Fabrika kolekcijas šampūnu, lai uzlabotu rezultātu.

 • Šīs SPA maskas uzklāšanas biežums – viena vai divas reizes nedēļā.


Procedūru veikšanas ar dabīgo kosmētiku kurss ļaus katru reizi apbrīnot matu, kas bijuši krāsoti vai bojāti, skaistumu un grezno spīdumu.

Dabisks spēks, Jūsu frizūras dabiskais skaistums, elastība un gludums līdz pašiem matu galiņiem – rezultāts, kuru garantē pilnībā dabīgais sastāvs.