Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Jūras sāls Baby Style

Liepa

Liepa

Ideāls jūras sāls rūpēm par Jūsu mazuļa maigo ādu. Bāzes komponents – betaīns, proti, cukurbiešu ekstrakts, kas lieliski mitrina ādu. Nomierinoša, mīkstinoša un pretiekaisuma efekta panākšanai sālī pievienots liepas ekstrakts. Pretoties visām iespējamām saslimšanām palīdzēs vēl viens komponents – ehinācija.

Svars: 450 gr.
Ceļmallapa

Ceļmallapa

Šīs vannas jūras sāls sastāvā pievienota ceļmallapa. Bet tas nozīmē, ka tas dezodorēs un dziedēs ādu, sniegs baktericīdu un pretiekaisuma efektu. Ādas nomierināšanai un mitrināšanai sāls bagātināts ar sauso biešu ekstraktu, bet imunitātes stiprināšanai – ar ehinācijas ekstraktu.

Svars: 450 gr.
Pīlādzis

Pīlādzis

Pīlādžu jūras sāls ar cukurbiešu un pīlādžu ekstraktu, papildināts ar karotīnu un vitamīnu C, būs neaizstājams palīgs bērnu veselības uzturēšanai. Pēc katras vannošanas procedūras āda tiek mitrināta un saņem nepieciešamo barošanu.

Svars: 450 gr.
Nātre

Nātre

Nātre – mikroelementu un vitamīnu krātuve, kas tik ļoti nepieciešami bērnam. Vannas jūras sālī pievienotais nātru ekstrakts normalizē vielmaiņu un aktivizē reģeneratīvos procesus. Ehinācijas un cukurbiešu ekstrakts – lieliski komponenti imunitātes stiprināšanai un ādas mitrināšanai.

Svars: 450 gr.
Kliņģerīte

Kliņģerīte

Jutīgas ādas kopšanai vajadzīga tieši tāds sāls ar kliņģerīšu, ehinācijas un cukurbiešu ekstrakta piedevu. Tas noņems kairinājumus, parūpēsies par problemātisku ādu, dāvās tai veselīgu izskatu. Kā arī noņems sāpju sajūtas, stiprinās imunitāti un sniegs baktericīdu iedarbību.

Svars: 450 gr.
Sunīši

Sunīši

Vannas jūras sāls ar ehinācijas, cukurbiešu un sunīšu ekstrakta piedevu – lūk, kas vajadzīgs ādas kopšanai, kas tendēta uz alerģijas izpausmēm un iekaisumiem. Dabīgie komponenti nomierinās un mitrinās ādu, kā arī palīdzēs pretoties dažādām baktērijām.

Svars: 450 gr.