Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Jūras sāls Jurmala Collection

Lielupe

Lielupe

Sāls, kura nosaukums veltīts vietai ar krāšņām kāpām. Bāzes komponents – kristāliskais jūras sāls, kas bagātināts ar jūras brūnaļģu ekstraktu. Vanna ar tādu sāli normalizē asinsriti, nodrošina ādas barošanu, aktivizē apmaiņas procesus.

Svars: 450 gr.
Bulduri

Bulduri

Šī sāls radīšanai mūs iedvesmoja Bulduru (Jūrmala) brīnišķīgā daba, spožā saule, zelta smiltis un jūras bangu troksnis. Jūras sāls kristālu un jūras brūnaļģu sajaukums dāvās sajūtu, ka atrodaties Jūrmalas piekrastē, nomierinās, atslābinās un parūpēsies par ādas veselību.

Svars: 450 gr.
Dzintari

Dzintari

Dzintaru koncertzāle – populāru muzikālu koncertu un festivālu norises vieta. Jūras sāls ar tik draivīgu nosaukumu dāvās labu garastāvokli, uzmundrinās un uzlādēs ar enerģiju. Jūras aļģu ekstrakts un dzīvais sāls ir ideāla kombinācija ādas kopšanai.

Svars: 450 gr.
Majori

Majori

Jautra svētku atmosfēra, grezna atpūta zem liegajiem jūrmalas saules stariem. Tieši tādas asociācijas raisa Majori. Šim sālim izvēlēts eksotiskais tropu augļu aromāts. Pamatā tikai dabīgi produkti – jūras brūnaļģes un dzīvais jūras sāls.

Svars: 450 gr.
Asari

Asari

Zemeņu paradīze un grezna vieta neaizmirstamai atpūtai Jūrmalā – tie ir Asari. Sāls ar tik oriģinālu nosaukumu izplata burvīgo zemeņu aromātu, kas rada rotaļīgu noskaņojumu. Bet tā dabiskie komponenti, jūras aļģu ekstrakts un jūras sāls kristāli rūpējas par ādas skaistumu.

Svars: 450 gr.
Ķemeri

Ķemeri

Ķemeri – Jūrmalas dziedniecības centrs. Šurp brauc, lai izmantotu minerālūdeņu un dūņu dziednieciskās īpašības. Tagad gabaliņš Jūrmalas piekrastes būs arī Jūsu vannas istabā. Jūras sāls piepildīs istabu ar svaigu jūras aromātu, bet jūras aļģu ekstrakts parūpēsies par ādas barošanu.

Svars: 450 gr.
Priedaine

Priedaine

Kāpēc šis jūras sāls izplata patīkamu un mazliet rūgtu skuju aromātu? Viss ir ļoti vienkārši – tas veltīts Jūrmalas daļai, kas slavena ar krāšņiem priežu mežiem. Uzdāviniet sev mazu ceļojumu uz Priedaini, bet ādai – dabisku kopšanu un rūpes, izmantojot jūras sāls lielos kristālus un jūras aļģu ekstraktu.

Svars: 450 gr.