Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Kokosa eļļa matiem

Kokosa eļļa – vērtīgs eliksīrs visu tipu matu cirtām. To iegūst no gatava kokosa koka augļa, kas aug Polinēzijas salās un citās zemeslodes tropiskajās vietās.

Par kokosa eļļas noderīgumu skaistumam un veselībai zināja jau pirms daudzām tūkstošgadēm. Dienvidamerikas, Indijas, Āzijas, Āfrikas senie iedzīvotāji to lietoja visur. Lūk, tāpēc viņiem vienmēr ir tik mirdzoši un biezi mati!

Eļļai ir bieza puscieta tekstūra, tāpēc pirms uzklāšanas matu cirtām produktu ieteicams sasildīt.

Saules Fabrika kokosa eļļas sastāvs

Kokosa eļļā ir vitamīni A, C, E, kā arī dabīgie antioksidanti. Pateicoties šī līdzekļa lietošanai, mazgāšanas laikā matu cirtas mazāk zaudē olbaltumvielu.

Kokosa eļļa matiem

Kokosa eļļa matiemIzmantošana

Īpaši efektīva kokosa eļļa ir tad, ja mati ir: problemātiski, sausi. Turklāt tā nomierina jutīgu galvas ādu, kā arī veselu uztur normālā stāvoklī.

Kokosa eļļas efektivitāte: matu stiprināšana un skaistums!

  • Matu reģenerācija pēc ķīmisko preparātu iedarbības – krāsošanas, ieveidošanas.
  • Biežai žāvēšanai un ieveidošanai ar fēnu, lokšķērēm un taisnotāju pakļautu matu cirtu atjaunošana.
  • Matu mitrināšana, barošana un piesātināšana visā garumā un dziļumā.
  • Matu izkrišanas profilakse – tiek nostiprināti matu sīpoliņi, mati kļūst stiprāki un veselāki un mirdz kā simtiem kristālu.
  • Laba efektivitāte plikpaurības terapijā.
  • Matu uzturēšana veselā stāvoklī neatkarīgi no ārējās vides faktoriem.


Dabīgās eļļas iedarbības uz matu cirtām īpatnības

  • Apjomam!


Uzklājot eļļa pilnībā iekļūst katrā matiņā. Tā iesūcas matu struktūrā un piepilda to no iekšpuses. Tieši pateicoties tādai iedarbībai uz matu cirtām, frizūra izskatās apjomīgāka un blīvāka. Pateicoties tam, tiek nodrošināta papildus aizsardzība!

  • Pret bojājumiem un lūšanu!


Bieži mazgājot galvu, matu šķiedras uzbriest un saraujas, kas novājina matu cirtas, padarot tās ļoti trauslas. Kokosa eļļai iekļūstot iekšpusē, no šīs problēmas izdodas izvairīties. Šī viela kavē uzbriešanu un iespējamosbojājumus.

  • Spīdumam un mitrināšanai!


Novājināti, sausi mati piepildās ar spēku un mitrumu, ja tiek uzturēts iekšējais mitruma līdzsvars. Eļļai piemīt aizsargājoša iedarbība, piešķir zīdainumu un mirdzumu, iedarbojas līdzīgi kā kondicionieris.

  • Pret galvas ādas lobīšanos!


Galvas ādas lobīšanās, nieze, nepietiekama barošana var izraisīt nepatīkamus efektus. Lai folikuli nostiprinātos, un jums nerastos pastāvīga vēlēšanās pakasīt galvu, ir vērts regulāri izmantot kokosa eļļu. Sistemātiskas procedūras palīdzēs stimulēt asinsriti, sīpoliņu piepildīšanu ar barojošām sastāvdaļām.

Saules Fabrika piedāvā kokosa eļļu matiem 100 gramu iepakojumā. Šīs dabīgās un vitamīniem bagātās vielas noderīgumu ir apstiprinājuši zinātniskie pētījumi un daudzu gadsimtu prakse.

Saules Fabrika kokosa eļļa matiem – pierādīta efektivitāte!