Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Jūras sāls Japan

Jasmīns

Jasmīns

Jūras sāls pamatā likta „Kleopatras vannas” recepte, tāpēc tā obligāts komponents ir piens. Kombinācijā ar kukurūzas cieti vitaminizē ādu, bagātina ar mikroelementiem un aminoskābēm, baro un mīkstina, veicina krāsas uzlabošanos. Jasmīns piešķir sālim maigu aromātu, kas ātri aizdzen depresīvu stāvokli un piešķir optimistisku noskaņojumu.

Svars: 450 gr.
Zaļā tēja

Zaļā tēja

Vanna ar tādu sāli palīdzēs mīkstināt ādu, stiprināt tās aizsargspējas un piešķirt veselīgu, mirdzošu izskatu. Sastāvā tikai labākais no dabas: dabīgs jūras sāls, kukurūzas ciete un piens. Dabīgie komponenti aizpildīs vitamīnu, aminoskābju un mikroelementu trūkumu, bet zaļās tējas aromāts dāvās svaigumu un možumu.

Svars: 450 gr.
Žeņšeņs

Žeņšeņs

Aromatizētais jūras sāls radīts pēc senās „Kleopatras vannas” receptes. Piens un kukurūzas ciete sāls sastāvā lieliski baro un mīkstina ādu, vitaminizē un piešķir zīdainumu. Patīkamais žeņšeņa aromāts piepildīs katru ķermeņa šūniņu ar vitalitāti, jo tieši šis augs spēj dāvāt ilgu mūžu.

Svars: 450 gr.
Jūras aļģe

Jūras aļģe

Jūras sāls kristāli, kukurūzas ciete, piens – labākā kombinācija ādas atjaunināšanai un elastīgumam. Dabīgās sastāvdaļas bagātina ādu ar vitamīniem, aminoskābēm un mikroelementiem, bet svaigais jūras aļģu aromāts palīdzēs atslābināties.

Svars: 450 gr.
Sakura

Sakura

Aromatizētais jūras sāls satur pienu, kristālisko jūras sāli un kukurūzas cieti. Vanna ar tādu sāli bagātinās ādu ar mikro – un makroelementiem, uzlabos ādas atjaunošanās procesus, mīkstinās to un stiprinās aizsargfunkcijas. Maigais ziedošas sakuras aromāts dāvās neaizmirstamas sajūtas.

Svars: 450 gr.
Lotoss

Lotoss

Jūras sāls ar gaisīgo lotosa aromātu atslābinās un dāvās dvēselisku mieru. Dabiskas izcelsmes komponenti parūpēsies par ādas mitrināšanu un barošanu, bagātināšanu ar nepieciešamajiem mikroelementiem un vitamīniem. Normalizē vielmaiņas procesus un tonizē visu organismu.

Svars: 450 gr.
Japānas roze

Japānas roze

Dievīgais Japānas rozes aromāts kā ar roku noņems nogurumu un atbrīvos no galvassāpēm. Jūras sāls sastāvs ir maksimāli tuvināts „Kleopatras vannas” senajai receptei. Obligāts tā komponents – piens ādas barošanai, mīkstināšanai un atjaunināšanai, mirdzošas krāsas piešķiršanai. Kukurūzas ciete un dzīvās jūras sāls kristāli palīdzēs stiprināt ādas aizsargbarjeru.

Svars: 450 gr.