Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Ziepes ar logotipu

Jūsu kompānija aktīvi attīstās, tai nepieciešams nostiprināt un paplašināt klientu un partneru bāzi? Mūsdienu tirgū ar tūkstošiem konkurentu kompāniju pārpilnību panākt klientu un partneru uzticēšanos nav nemaz tik vienkārši. Un mēs noteikti zinām, kā to var izdarīt – Jums palīdzēs ķermeņa kosmētika.

Veidojiet biznesu uz skaistuma un uzticēšanās bāzes

Kas var būt labāks par nelielu, bet visai oriģinālu dāvanu – roku darba ziepēm? Protams, ziepes ar kompānijas logotipu! Tieši tās kļūs par stipru Jūsu prestiža pamatu, izdevīgi izcels Jūs uz konkurentu fona, labvēlīgi noskaņos partnerus un klientus.

Atsakieties no standarta suvenīriem blociņu, pildspalvu un kalendāru veidā. Ieprieciniet savus partnerus un klientus ar patīkamu un negaidītu dāvanu. Jūsu firmas ziepes tiks pienācīgi novērtētas un kļūs par spilgtu emociju avotu. Un, pats galvenais, - ziepes vienmēr būs redzamas, uzzinot par Jūsu kompāniju vienreiz, par to vairs nekad neaizmirsīs. Un viss, kas Jums tādēļ jāizdara, – jāpasūta pie mums aromātiskās ziepes ar logotipu.

Ziepes ar logotipu

Ziepes ar logotipuUn vēl daži argumenti par labu firmas ziepēm no Saules Fabrikas

  • Universālums – tāda dāvana patiks gan sievietei, gan vīrietim.
  • Noderīgums un funkcionalitāte.
  • Roku darba ziepes ar izveidotu Jūsu kompānijas logotipu simbolizēs neaptraipītu, nevainojamu reputāciju un partnerattiecību tīrību.


Un vēl viens neapstrīdams mūsu ziepju pluss – simtprocentīgs ekoloģiskums. Mūsu produkcijas galvenā atšķirība ir dabīgums un augsta kvalitāte. Ziepju ražošanā tiek izmantoti tikai labākie dabiskie komponenti ēterisko eļļu, ekstraktu un augu veidā. Izejvielas tiek pakļautas rūpīgai atlasei un apstrādei, unikālā receptūra un inovatīvās tehnoloģijas ļauj mums nelietot konservantus, tāpēc mūsu kosmētika ir bez parabēniem.

Mēs izgatavojam ziepes ar logotipu pēc pasūtījuma jebkādā krāsu gammā un ar jebkuru aromātu. Vienkārši aplūkojiet mūsu lielo sortimentu un izvēlieties piemērotu variantu. Pat viskomplicētākais logotips uz mūsu ražotajām ziepēm izskatās nevainojami, precīzi redzamas sīkākās līnijas un detaļas. Gribat pasniegt saviem partneriem un klientiem patiešām oriģinālu dāvanu? Izvēlieties logotipa ražošanas tehnoloģiju 2D un 3D.

Vērsieties pie mums!!! Ar mūsu produkciju Saules Fabrika Jūsu bizness izies jaunā attīstības līmenī un droši nostiprināsies sasniegtajos augstumos!