Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Jūras sāls. Sāls nagiem

Sāls nagu augšanas stimulēšanai

Sāls nagu augšanas stimulēšanai

Sāls nagu augšanas stimulēšanai. Nātres un piparu ekstrakts uzlabo asinsriti nagu plāksnes augšanas zonā, stimulē nagu augšanu. Kosa un auzas stiprina nagus. Citronskābe un pētersīļi balina tos, piešķirot gludumu un spīdumu.
Sāls normāliem nagiem

Sāls normāliem nagiem

Sāls normāliem nagiem. Sāls ar jūras aļģu, kumelītes, lucernas ekstraktu un auzām. Piesātina nagus ar minerāliem, vitamīniem un aminoskābēm, veicina nagu nostiprināšanos, novērš to slāņošanos un lūstamību, ienadžu rašanos.
Sāls nagiem, kas slāņojas

Sāls nagiem, kas slāņojas

Sāls nagiem, kas slāņojas. Piens, jūras aļģu un lucernas ekstrakts piesātina nagus ar minerāliem, vitamīniem un aminoskābēm, veicina nagu galiņu nostiprināšanos. Auzas, kukurūzas ciete un ceļmallapas ekstrakts pasargā nagus no turpmākas slāņošanās.
Sāls sausiem un lūstošiem nagiem

Sāls sausiem un lūstošiem nagiem

Sāls sausiem un lūstošiem nagiem. Alantoīns, dabīgs betaīns un alvejas ekstrakts padara nagus elastīgākus, mīkstina kutikulu un novērš ienadžu veidošanos. Citronskābe un hibiskusroze balina nagus, piešķirot tiem gludumu un spīdumu.
Sāls manikīram

Sāls manikīram

Sāls manikīram. Dabīgais betaīns un dzeramā soda mīkstina kutikulu un ādu ap nagiem, maigi un saudzīgi attīra tos. Citronskābe balina nagu, piešķirot gludumu un spīdumu. Austrālijas tējas koka eļļai piemīt antiseptiska iedarbība.
Sāls bojātiem nagiem

Sāls bojātiem nagiem

Sāls bojātiem nagiem. Sāls ar alantoīnu, jūras aļģu, lucernas un priežu pumpuru ekstraktu piesātina nagus ar minerāliem, veicina bojātās nagu struktūras atjaunošanos. Auzas, kosa, nātres un priežu pumpuri stiprina tos, piešķirot gludumu.
Sāls mīkstu un plānu nagu stiprināšanai

Sāls mīkstu un plānu nagu stiprināšanai

Sāls mīkstu un plānu nagu stiprināšanai. Kalcijs, fosfors, silīcijs un dzelzs, sāls sastāvā ietilpstošie burkāni, kosa un nātres veicina nagu plāksnes cietību. Lucernas un jūras aļģu aminoskābes uzlabo keratīna struktūru un stiprina nagus.