Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Sāls skrubis ķermenim

Roku darba sāls skrubis ķermenim – lielisks saudzējoša pīlinga līdzeklis. Tas saudzīgi noloba vecās šūnas un veicina jaunu ādas šūnu atvēršanu. Eļļas skrubis ar jūras sāli atsvaidzinoši un tonizējoši iedarbojas uz ādu. Rūpīgi piemeklētais eļļu komplekss baro ādu.

Līdz ar pīlinga efektu dabīgais ķermeņa skurbis uz sāls bāzes izlīdzina ādu un aktivizē asinsriti. Sāls skrubis palīdzēs celulīta gadījumā, sārņu un liekā mitruma izvadīšanā no ādas.

Roku darba kosmētika Saules Fabrika

Tikai dabīgas sastāvdaļas un nekādu konservantu – mūsu kosmētiskās produkcijas vizītkarte. Sāls skrubī ietilpst kakao, kokosa un vīnogu kauliņu eļļa, kā arī jūras sāls. Turklāt katrs skrubis papildināts ar kādu aromātu:

  • mellene-kazene;
  • šokolāde;
  • greipfrūts;
  • lavanda;
  • piparmētra;
  • sarkanās vīnogas;
  • roze;
  • zemenes ar putukrējumu;
  • mirdzošais kristāls.


Mūsu ķermeņa skurbis ir piemērots visiem. Uzklājot to uz sasildītas ādas, tas kusīs acu priekšā, pateicoties eļļas bāzei. Bet svarīgi ir ievērot, ka to nedrīkst lietot pēc depilācijas. Lietošanas kontrindikācija ir arī ādas bojājumi.

Aromāti Saules Fabrika:

Dzērvene

Dzērvene

Delikāta un smalka ādas kopšana nodrošināta. No vērtīgajiem sāls komponentiem sastāvošajam skrubim ir izsmalcināts dzērveņu aromāts. Tas asociējas ar vēsumu un svaigumu. Āda kļūs mirdzoša, bet pro cedūras laikā var izjust īstu laimi.

Svars: 300 gr.
Mirdzošais kristāls

Mirdzošais kristāls

Greznais ādas skrubis ar visā pasaulē zināmā Francijas zīmola parfīma aromātu patiks enerģiskām optimistēm. Smalkās jasmīna notis, citrona, rozes un ūdens lilijas aromāts, saldais arbūzs un viegla jūras brīze. Ar tādu skrubi parasta duša pārvēršas neparasti patīkamā spa procedūrā.

Svars: 300 gr.
Greipfrūts

Greipfrūts

Dzīvā jūras sāls, dabiskās eļļas, dziednieciskie ekstrakti pluss spirdzinošais greipfrūta aromāts. Šis skrubis dāvās ādai jaunību un mirdzošu izskatu, mitrinās un mīkstinās, tonizēs un nodrošinās nepieciešamās barības vielas. Papildus visam tas vēl lieliski cīnās ar celulītu.

Svars: 300 gr.
Mellenes ar kazenēm

Mellenes ar kazenēm

Šī skrubja sastāvā ietilpst jūras sāls, kokosa, kakao un vīnogu kauliņu eļļa, kā arī magoņu sēkliņas. Pateicoties šiem dabīgajiem komponentiem, skrubis saudzīgi noņem atmirušās šūnas, piesātina ādu ar vitamīniem un veicina tās šūnu atjaunošanos. Var lietot jebkuram ādas tipam dušā, apmeklējot saunu vai pirti.

Svars: 300 gr.
Zemenes ar putukrējumu

Zemenes ar putukrējumu

Maigs pīlings un samtaina āda, romantiskā zemeņu ar putukrējumu aromātā ietīta. Dziednieciskie dabīgie skrubja komponenti kombinācijā ar jūras sāli lieliski noloba ādu, atjaunina un pievelk to. Pēc tik „garšīgas” procedūras garastāvoklis vienmēr būs lielisks, bet āda – vesela un kopta.

Svars: 300 gr.
Lavanda

Lavanda

Nomierinošais lavandas aromāts aiznesīs prom visas problēmas. Paliks tikai patīkama relaksācijas sajūta un saudzīgas rūpes par ādu. Dabīgie komponenti sakārtos vielmaiņu un veicinās ādas šūnu atjaunošanos. Skrubis acumirklī izkūst uz ādas, padara to maigu un zīdainu.

Svars: 300 gr.
Piparmētra

Piparmētra

Ieprieciniet sevi ar patīkama vēsuma sajūtu. Skrubis ar jūras sāli un piparmētras lapiņām lieliski atsvaidzina un attīra ādu, spirdzinošais piparmētru aromāts tonizē. Skrubja sastāvā ietilpstošās eļļas veicina saudzīgu kopšanu, mitrināšanu un barošanu. Izvēloties skrubi, ādas tipam nav nozīmes. Galvenais - nelietot to pēc depilācijas un neuzklāt bojātiem ādas laukumiem. Piparmētru skrubis īpaši labi piemērots pirtij.

Svars: 300 gr.
Šokolāde

Šokolāde

Šokolādes skrubis ar dabīgo kakao pulveri – labākais līdzeklis nervu sistēmas, tauku dziedzeru normalizēšanai un ādas jaunības uzturēšanai. Skrubja iedarbībā tās šūnas atjauninās, saņem barošanu un mitrināšanu. Kakao eļļa veic aizsardzības, atjaunošanas un mīkstināšanas funkcijas.

Svars: 300 gr.
Sarkanās vīnogas

Sarkanās vīnogas

Maigais skrubis ar jūras sāli un vīnogu kauliņu eļļu parūpēsies par Jūsu ādu. Skrubja dabīgie komponenti iedarbina šūnu reģenerācijas procesus un aktivizē asinsriti, turklāt ādas šūnas saņem nepieciešamo barošanu, mitrināšanu un mīkstināšanu. Samtaina un gluda ādas pēc katras lietošanas reizes.

Svars: 300 gr.
Roze

Roze

Delikātais sāls skrubis ar izsmalcināto, maigo rozes aromātu un dabīgajām sastāvdaļām paredzēts saudzējošai skrubēšanai un šūnu atjaunošanai. Rezultātā āda kļūst maiga un veselīga, elastīga un gluda bez celulīta pazīmēm.

Svars: 300 gr.