Dabiska dabas
roku darba kosmētika

Kokosa eļļa ādai

Kokosa eļļa ir vienkārši neaizvietojama šādos gadījumos: ādas sausums; pastāvīgs kairinājums; paaugstināts jutīgums; lobīšanās; sīkas rētas, plaisiņas, apdegumi...

Saulainajās zemēs kokosa eļļa var kļūt par neaizvietojamu palīgu. To ir labi lietot pirms došanās uz pludmali un pēc tam, lai atjaunotu ādu.

Iedarbība

Kokosa eļļa ir aktuāla katram ādas tipam:

  • Izlīdzina, padara ādu mīkstāku.
  • Veido aizsargplēvīti uz ādas virsmas.
  • Lieliski uzsūcas ādā.
  • Mitrina un baro.


Pateicoties kokosa eļļā esošajiem vitamīniem А, С, Е, dabīgajiem antioksidantiem un hialuronskābei, tā ne velti tiek saukta par skaistuma eliksīru: Lieliski uzsūcas, labi nogādā aktīvās vielas pat dziļākajos slāņos, baro katru šūniņu.

Kokosa eļļa ādai

Kokosa eļļa ādai
Svarīgi! Kokosa eļļa iekļūst dermas dziļumā, epidermocītu aktīvajā zonā. Tieši šeit atrodas jauno šūnu avots, pateicoties kurām āda dienu no dienas atjaunojas.

Masāža ar līdzekli uz kokosa eļļas bāzes

Kokosa eļļa plašitiek izmantota arī kā masāžas produkts. Tās popularitāti nosaka praktiski momentānā iedarbība. Āda acumirklī tiek mīkstināta.

Izmantošanas specifika:

  • Sistemātiska kokosa eļļas uzklāšana papēžu un roku ādai ļauj atbrīvoties no plaisiņām.
  • Dekoratīvās kosmētikas noņemšana ap acīm – maiga, delikāta un droša.


Sejas ādai

Kokosa eļļa – īsts dārgums sejai, jo:

  • Piesātina.
  • Atjaunina.
  • Likvidē sīkās grumbiņas.
  • Piešķir ādai koptu, samtainu izskatu.


Ļoti ieteicama, ja ir: vīstoša āda, raupja āda, kas lobās, sausa sejas āda.

Pateicoties neredzamajai plēvītei, tā uztur normālu mitruma līdzsvaru, paaugstina vispārējo tonusu, padara ādu elastīgāku un vingrāku.

Kokosa eļļa un saules vannas

Tam līdzīgus produktus eksperti iesaka izmantot tiem, kas vēlas iegūt apburošu iedegumu nekaitējot ādai. Ieziediet ķermeni un seju pirms un pēc "peldes" saules vannās gan pludmalē, gan arī solārijā. Tā pasargās no kaitīgā starojuma un palīdzēs iegūt vienmērīgu iedegumu.

Uzklājot kokosa eļļu pēc vasaras atpūtas pie jūras, āda momentā tiek atvēsināta un nomierināta.

Jutīgas ādas kopšana

Speciālisti informē arī par eļļas ar kokosa ekstraktu noderīgumu paaugstināta jutīguma un iekaisumu esamības gadījumā. Eļļa mīkstinās un nomierinās. Turklāt eļļai ir izteiktas pretmikrobu īpašības.

Saules Fabrika kokosa eļļa tiek ražota 100 gramu flakonos. 100% dabīgais līdzeklis kļūs par neaizvietojamu palīgu dažādu ādas problēmu gadījumā. Tā ir efektīva pat cīņai ar grumbiņām, tikai ne dziļām, bet nedaudz redzamām.

Regulāra un pareiza dabiskās eļļas izmantošana ir mirdzoša skaistuma un jaunības ķīla uz ilgu laiku!